Upozornění k šířícímu se koronaviru COVID-19! Z důvodu naplnění kapacity, momentálně nepřijímáme nové pacienty! Děkujeme za pochopeni Immunoflow. Omezení provozu ordinací

Centrum Relax

CENTRUM RELAX

Moderně vybavený salon v Praze 9 – Letňanech, nabízí širokou škálu služeb od kosmetiky značky THALAC, přes manikúru, gel-laky, gelové modeláže, pedikúru, péči o tělo, prodlužování řas metodou řasa na řasu, depilace, masáže, tejpování…

MANIKÚRA

Pěkně upravené ruce v dnešní době jsou vizitkou žen, ale i mužů. Přirozenější úpravu zajistí klasická manikúra. Pro ženy, které chtějí Mít dlouhodobě upravené a nalakované nehty aplikujeme gel-lak. Pro ty odvážnější nebo na problémové nehty prodlužujeme nehty gelem.

LPG ENDERMOLOGIE

Toužíte po odstranění celulitidy, vytvarování kulatějšího zadečku, zpevnění pokožky nebo i zeštíhlení a nedaří se Vám ve fitness či v jiných hubnoucích procedurách? Tak to je pro Vás LPG ošetření správnou volbou. Zaměříme se na problémové partie, které Vás trápí. Ošetření je bezbolestné, neinvazivní, bez použití skalpelu…
Doporučené intervaly návštěv jsou ze začátku 2-3x týdně

TĚLOVÉ PÉČE

Thalac nabízí i tělovou řadu procedur, od zeštíhlujících zábalů, přes relaxaci kloubů až po detoxikační péči.

KOSMETIKA

Mořské řasy, kaviár, okurky, borůvky, to vše a mnohem více najdete
ve francouzské kosmetice Thalac. Na výběr máme z několika péčí, které nejlépe doporučíme na míru pleti a Vašemu přání. Zpříjemnit a podpořit vstřebávání přípravků si můžete přístrojem LPG – endermologie, Většina klientek u této procedury usne.

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS 1:1

Základní metoda prodlužování řas – řasa na řasu – vám zajistí krásný, svůdný pohled nebo i přirozený vzhled 24 hodin denně. Záleží na Vás, jak výrazné řasy budete chtít.

MASÁŽE

Problém s krční páteří nebo s unavenými nohami trápí v dnešní době skoro každého druhého člověka. Práce u počítače, celý den na nohách nebo jen tak pro Relax. Nejlepší recept, jak předejít bolesti, můžete masáží. Nabízíme klasickou masáž nebo v zimním období, na perfektní prohřátí, masáž lávovými kameny.

PEDIKÚRA

Šetrné odstranění zrohovatělé kůže i přebytek kůžiček okolo nehtů, zajistí suchá pedikúra. Využít můžete nelakování nebo gel-laku na nehty v letních dnech. Případné problémy se zarůstajícími nehty, vyřeší rovnátka nebo lehčí stavy tamponáda.

GELOVÉ NEHTY

Gelová modeláž nehtů je přesně pro ty, kdo touží po dlouhých nebo pevných nehtech. Neomezené množství zdobení. Krátké, dlouhé, hranaté, špičaté, barevné, decentní, s kamínky, s razítkem – dle Vašeho stylu.

KINESIOTAPING

Jste po úrazu nebo se chcete chránit před sportem jako prevence, při bolesti po námaze atd.? Tejpujeme celé tělo, rozsah a typ nalepení vždy záleží na druhu poranění a problému klienta. Zaměřujeme se na tejpování zad, pohybový aparát, krk, tenisový loket, zápěstí, kotník, Achillova pata, karpální tunely. Tejpování v těhotenství, po porodu, stažení poporodního bříška, jizva po císařském řezu, menstruační bolesti. Špatné držení těla u dětí i dospělých, haluxy, špatná klenba nohou aj..

Otevírací doba

Pondělí 10:00 – 15:00*
Úterý 10:00 – 18:00
Středa 10:00 – 15:00*
Čtvrtek 10:00 – 18:00
Pátek 10:00 – 15:00
Sobota a neděle ZAVŘENO
*dále dle objednávek

 

Telefonické objednání na +420 725 054 649