#icon Upozornění:
Ambulance klinické alergologie, imunologie, dermatologie, nutriční terapie a psychoterapie.
#icon

PCR - často kladené otázky

1)  Jakou formou a kdy obdržím výsledek?

Odkaz na stažení laboratorní zprávy obdžíte na Vaši emailovou adresu. Pro otevření zprávy je potřeba zadat heslo, které Vám přišlo SMS zprávou. Pokud přijdete na odběr mezi 8-11 hod, výsledky obdržíte ZPRAVIDLA odpoledne téhož dne, nejpozději však do 48 hod od odběru.

 

 

 

 

 

2) Při odběru jsem zadal pouze tel. číslo (nemám email. adresu), jak to bude v tomto případě?

Pokud nemáte emailovou adresu, výsledek Vám pošleme formou SMS zprávy - přičemž výsledek v papírové formě si můžete vyzvednout osobně (po obdržení SMS zprávy) v naší laboratoři (Immuno-Flow, 1. patro).

 

 

 

 

 

3) Přišel mi jen odkaz na mou emailovou adresu, ale nedostal jsem heslo SMS zprávou (popř. přišla pouze SMS zpráva, ale žádný email).

Pravděpodobně nastala chyba v zápisu Vašeho tel. čísla, popř. emailové adresy. Napište nám prosím na adresu vysledky@immunoflow.cz celé jméno testovaného + ročník narození. Jamkile to bude možné, odešleme Vám na Vaši emailovou adresu (ze které nám napíšete) výsledek zaheslovaný rodným číslem testovaného. Nepracujeme 24 hod denně, proto prosím buďte trpěliví, odpovíme Vám co nejrychleji, jak to bude možné.

 

 

 

 

 

4) Přišel mi pozitivní výsledek, ale na adrese http://ocko.uzis.cz ani v Tečce nemám ke stažení certifikát s QR kódem. 

Certifikát je ke stažení 11. den od pozitivního výsledku. Do té doby se prosím prokazujte naší laboratorní zprávou. 

Podrobné informace o COVID certifikátech naleznete na adrese https://ockodoc.mzcr.cz/digitalni-zelene-certifikaty-informace/.

 

 

 

 

 

5) Potřebuji mezinárodní certifikát, nestačí mi certifikát EU.

V tomto případě na našem odběrovém místě nezapomeňte uvést Vaše místo narození a číslo pasu, certifikát Vám pošleme na Vaši emailovou adresu.

 

 

 

 

 

6) Přišel mi pozitivní výsledek. Jak se mám chovat teď? Kdy mohu jít do práce? ..  Mám se nechat očkovat?

Laboratoř nepodává rady ohledně chování pozitivně testovaných. Pokud Vás nekontaktuje Krajská hygienická stanice, můžete ji s Vašimi dotazy kontaktovat sami na jejich infolince, popř. přes jejich webové stránky. O aktuálních opatřeních se dočtete také na stránkách MZČR. Pokud potřebujete konzultovat Váš zdravotní stav, popř. poradit s očkováním, obraťte se na Vašeho praktického lékaře, ten by měl znát Váš zdravotní stav nejlépe.

Více aktualit